Karpiowe Graty
Karpiowe Graty - internetowy sklep wędkarski
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Kategorie

Infolinia dostępna w dniach Pon. - Pt. 10:00 - 18:00

Darmowa wysyłka od 300 zł 📦

Regulamin zawodów 1. Mistrzostwa Sklepu KarpioweGraty.pl

Regulamin zawodów 1. Mistrzostwa Sklepu KarpioweGraty.pl

 1. Organizatorem imprezy jest firma Karpiowe Graty Sp. z o.o., która zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w regulaminie zarówno przed jak i w trakcie trwania zawodów.

 2. Zawody odbędą się w terminie 19.09.2024 – 22.09.2024 r. na łowisku Dębowa (woj. Opolskie)

 3. Każda drużyna, która bierze udział w zawodach powinna składać się z dwóch zawodników. Dopuszcza się start jednej osoby tylko w przypadku, gdy wniesie ona całość opłaty startowej, która wynosi 1500 zł. Możliwość startu Team Runnera – dodatkowa opłata w wysokości 200 zł (obiady zawarte w tej kwocie).

 4. Opłatę startową należy wnieść najpóźniej 7 dni od zgłoszenia się na zawody. Jeśli nie zostanie ona wniesiona w terminie, rezerwacja przepada. Istnieje lista rezerwowa. Kolejność wejścia do listy zawodów jest zgodna z kolejnością zapisania się na zawody.

 5. Zawody odbywają się na żywej rybie zgodnie z zasadą „Złów i Wypuść”.

 6. Łowienie dozwolone jest wyłącznie metodą gruntową na zestawy karpiowe z włosem. Zakazuje się stosowania innych metod wędkarskich, w tym method feeder.

 7. Zabrania się używania żywych przynęt w jakiejkolwiek postaci.

 8. Dozwolone są: metoda rzutowa, używanie pontonów oraz łódek RC. Każda osoba korzystająca ze środków pływających musi mieć ubraną kamizelkę ratunkową.

 9. Organizator gwarantuje dojazd samochodem do większości stanowisk w celu rozpakowania oraz spakowania ekwipunku.

 10. O wygranej decyduje suma wagi maksymalnie czterech największych złowionych ryb. Dopuszczane do klasyfikacji są gatunki karp i amur.

 11. Podczas zawodów klasyfikacji podlegają ryby gatunków karp i amur o wadze powyżej 5 kg. Pozostałe ryby należy po złowieniu niezwłocznie wypuścić do wody.

 12. Ważenie złowionych ryb odbywa się dwa razy dziennie oraz zaraz po złowieniu, w przypadku karpi powyżej 10 kg oraz wszystkich amurów.

 13. Drużyna zobowiązana jest do posiadania minimum 4 worków karpiowych, maty karpiowej lub kołyski, podbieraka karpiowego oraz odkażacza ran.

 14. Ryby zacięte przed końcowym sygnałem zawodów, muszą zostać wyholowane do 15 minut po zakończeniu.

 15. Złowione ryby należy zgłaszać SMS-em pod wskazane przed zawodami numery.

 16. Podczas trwania zawodów obowiązują zasady koleżeństwa i rywalizacji fair play.

 17. Każdy z zawodników może łowić maksymalnie na 2 wędki.

 18. Stanowisko może być opuszczone przez 2 zawodników tylko gdy zestawy będą wyjęte z wody. Zawodnicy mogą łowić jedynie w obrębie własnego stanowiska.

 19. Holowanie ryb może odbywać się z brzegu oraz przy pomocy środków pływających. Jeżeli ryba wpłynie w stanowisko innej drużyny, sąsiedzi mogą złożyć protest, ale nie muszą.

 20. Każda z drużyn zobowiązana jest do zachowania czystości na stanowisku. Po zakończeniu zawodów śmieci zabieramy ze sobą i wyrzucamy do wskazanych kontenerów.

 21. Obowiązuje kategoryczny zakaz palenia ognisk.

 22. Za nieszczęśliwe wypadki oraz zdarzenia losowe podczas zawodów organizator nie ponosi odpowiedzialności.

 23. W przypadku nie przestrzegania regulaminu sędzia ma prawo zdyskwalifikować drużynę.

 24. Podczas wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych – podwójny sygnał oznacza przerwanie zawodów. Wędki wyciągamy z wody. Kolejny pojedynczy sygnał oznacza dalsze łowienie.

 25. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za straty w sprzęcie i wyposażeniu zawodników, straty materialne dokonane przez uczestników, a także za wszelkie wypadki losowe.

 26. Skład Sędziów zostanie przedstawiony w dniu zawodów.

 27. Wszelkie sytuacje sporne rozstrzygają sędziowie, po wcześniejszym zgłoszeniu a decyzja przez nich podjęta jest ostateczna.

 28. Podczas zawodów należy przestrzegać przepisów akwenu Dębowa z wyjątkiem zmian wynikających z powyższego regulaminu.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl